Állásajánlat

Tanácsadókat, trénereket, coachokat és gyakornokokat keresünk!

Terveink megvalósításához keresünk olyan partnereket, akik cégcsoportunk tanácsadójaként szeretnének továbblépni szakmai karrierjükben!

Olyan munkatársak jelentkezését is várjuk, akik szívesen vesznek részt szerzetfejlesztési munkák értékesítésében és akik az alábbi területek valamelyikének a fejlesztésében már gyakorlattal rendelkeznek: Lean, SixSigma, BPR, Projektmenedzsment, Értékelemzés, Minőségirányítás és Vezetőképzés, OD és Értékesítés.

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség Magyarország egyik legnagyobb tanácsadói, tréneri csapatának tagjaként.
  • Az alkotás öröme.
  • Értékarányos díjazás.
  • Kihívásokkal teli, kreatív és magas hozzáadott értéket teremtő munkák.
  • Értékesítés- és adminisztratív támogatás.
  • Kellemes munkakörnyezet.
  • Alternatív karrier utak.
  • Nyer-nyer együttműködés.

A magas szintű szakmaiság mellett legfőbb értékeink között megtalálható a szakmai alázat, szorgalom és szenvedély az ügyfél újabb és újabb sikerekre való segítésében, továbbá a tisztesség, szervezettség, eredményorientáltság, megbízhatóság és a nyer-nyer gondolkodásA munka magas szintű EQ-t, kiváló kommunikációs és tanulási képességeket kíván. Kiváló nemzetközi know-how segíti tanácsadóinkat, hogy Magyarországon a legjobbakká váljanak.

 Legyen tagja annak a szakmai közösségnek, alkotó csapatnak, amit cégcsoportunk jelent, és osztozzon velünk együtt ügyfeleink sikereiben!

Olyan kollégákat keresünk, akik saját szakterületükön kiemelkedően magas tudással rendelkeznek, mégis fejlődni, csapatban dolgozni szeretnének és képesek 100%-ban teljesítmény alapú érdekeltségi rendszerben működni.

Cégcsoportunkban a tanácsadói munka elválaszthatatlan része a törzsügyfél bázis építése, melyet konzultatív értékesítési módszertannal (HCS©), központi koordinációval és mentoringgal is támogatunk!

 Előny:

  • vezetői tapasztalat,
  • kiterjedt vezetői/cégtulajdonosi kapcsolatrendszer,
  • multinacionális vállalatnál szerzett munkatapasztalat,
  • termelési területen szerzett minimum 3 éves tapasztalat,
  • angol, német, nyelvtudás.