Tanácsadó, tréner, coach állás

Tanácsadókat, trénereket, coachokat keresünk csapatunkba!

Az ImproversGroup cégcsoporton belüli legújabb, viszonylag fiatal (6-7 éves) csapatunk keres új kollégát.

Néhány gondolat arról, hogyan dolgozunk:

Mi főleg vállalati kultúrafejlesztésben, transzformációs képzési és szervezetfejlesztési folyamatokkal segítjük a vállalatokat. Számunkra az értékesítés, inkább egy felsővezetői coaching folyamat. Hozzásegítjük a vállalat felsővezetését ahhoz, hogy közösen lássák meg a valódi problémáikat, és ehhez a legjobb fejlesztési útvonalat tudják kialakítani. Ehhez több nemzetközi megoldást (diagnózist és licenceket) is használunk, mint például az Arbinger és N.E.W.S.™ programjai. Törekszünk transzformációs folyamatok kialakítására. Nagyon fontosnak tartjuk, hogy a tényleges változás beépüljön a szervezetbe.

Olyan kollégák jelentkezését várjuk,

  • akit motivál az, hogy mi főleg nemzetközi módszerekkel dolgozunk, ezért szívesen tanul akár angolul is;
  • akinek van legalább 100 önállóan megtartott tréneri (ebből legalább 30 vezetői) nap a háta mögött, és szerzett már tanácsadói és OD értékesítői tapasztalatokat is;
  • aki tudja kezdetben nélkülözni a fix jövedelmet, amíg tart a betanulási és ügyfélkör kiépítésének időszaka;
  • aki az egyéb tevékenységei mellett is az idejének legalább felében velük tud dolgozni;
  • aki a tréningeken túl az értékesítésbe is tud energiát fektetni, ugyanis az értékesítésen keresztül vezet az út a tréningek megvalósulásáig.

Amennyiben kedvet kaptál, hogy velünk dolgozz, kérlek küld el fényképes önéletrajzodat, és emeld ki, hogy hol, milyen tréner, tanácsadó vagy coach képzésen vettél részt!

Amit kínálunk:
  • Szakmai fejlődési lehetőség Magyarország egyik legnagyobb tanácsadói, tréneri csapatának tagjaként
  • Az alkotás öröme
  • Értékarányos díjazás
  • Kihívásokkal teli, kreatív és magas hozzáadott értéket teremtő munkák
  • Értékesítés- és adminisztratív támogatás
  • Kellemes munkakörnyezet – rugalmas munkaidő
  • Alternatív karrier utak
  • Win-win együttműködés

A magas szintű szakmaiság mellett legfőbb értékeink között megtalálható a szakmai alázat, szorgalom és szenvedély az ügyfél újabb és újabb sikerekre való segítésében, továbbá a tisztesség, szervezettség, eredményorientáltság, megbízhatóság és a nyer-nyer gondolkodásA munka magas szintű EQ-t, kiváló kommunikációs és tanulási képességeket kíván. Kiváló nemzetközi know-how segíti tanácsadóinkat, hogy Magyarországon a legjobbakká váljanak.

Előnyt jelent:
  • vezetői tapasztalat,
  • kiterjedt vezetői/cégtulajdonosi kapcsolatrendszer,
  • multinacionális vállalatnál szerzett munkatapasztalat,
  • termelési területen szerzett minimum 3 éves tapasztalat,
  • angol, német nyelvtudás.

Itt tudsz meg többet a csapatunkról:

Az alábbi képre kattintva megismerheted kollégáinkat, akikkel egy csapatban fogsz majd dolgozni:

Szervezetfejlesztési tanácsadó csapatunk

Lépj velünk kapcsolatba!

Amennyiben szívesen kapcsolódnál csapatunkhoz, írj nekünk és küldd el szakmai önéletrajzodat!

Ecsédi István
Telefon: +36 20 923 54 05
E-mail: istvan.ecsedi@improversgroup.hu